Our product range includes a wide range of ss diamond stud.
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Stud Type | Round |
| Size | 1/1 to 6 inch |
| Stud Diameter | 25 mm |
| Service Location | Pan India |
| Grade | SS202 |
| Finish | Mirror |
| Stud Length | 25 mm |
| Glass Thickness | 12 mm |
| Usage/Application | Glass stud |
| Color | Silver |
| Country of Origin | Made in India |
Kuldip Patel (CEO)
Saraswati Steel
Ground Floor, Plot No.1, Revenue Survey No.143, -, Kothariya Ring Road, Kothariya, Near Kamnath Way, Bridge
Rajkot - 360002, Gujarat, India