Pioneers in the industry, we offer square four in one pin khutii from India.
₹ 75 / Piece Get Latest Price
| Hook Type | Cloth Hook |
| Type/Form | D Shaped Hook |
| Wire Diameter | 12 mm |
| Length | 100 mm |
| Material Grade | 202 |
| Finish | Mirror Finish |
| Usage | Marine |
| Wire Size | 6 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Installation Type | Screw in |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Piece
Kuldip Patel (CEO)
Saraswati Steel
Ground Floor, Plot No.1, Revenue Survey No.143, -, Kothariya Ring Road, Kothariya, Near Kamnath Way, Bridge
Rajkot - 360002, Gujarat, India